صبرا
خانه / شیلنگ / شیلنگ ۱/۲ اینچ (نمره ۲ – ۵۰ متری)

شیلنگ ۱/۲ اینچ (نمره ۲ – ۵۰ متری)

آیا امروز قصد خرید شیلنگ آب نمره ۲ (۱/۲ اینچ – ۵۰ متری) را دارید و در جستوجوی شیلنگ ۱/۲ اینچ آب هستید؟ در این بخش به بررسی شیلنگ ۱/۲ اینچ آب خواهیم پرداخت و مهمترین عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت هر متر از این شیلنگ را برای شما عزیزان باز خواهیم کرد تا با دید بازتری اقدام به خرید و فروش این محصول نمایید.

 

قیمت شیلنگ 1/2

 

به جرعت می توان گفت که تقریبا تمامی مردم ایران و جهان با شیلنگ ۱/۲ آب آشنا هستند و آن را حداقل یک بار در خانه ای دیده اند. شیلنگهای سایز ۱/۲ اینچ کاربرد بسیاری در مصارف و جابه جا کردن آب در منازل دارد و جزو مشهورترین و پرمصرفترین شیلنگهای حال حاضر بازار ایران و جهان می باشد و به خاطر این تقاضای بالا برای خرید این شیلنگ، همواره این محصول مورد توجه تاجران جهانی قرار دارد.

 

قیمت شیلنگ 1/2

دلایل تقاضای بالای خرید شیلنگ ۱/۲ اینچ آب

مهمترین دلیلی که می توان از آن به عنوان عامل تقاضای بالای برای خرید شیلنگ ۱/۲ اینچ یاد کرد این است که:

  • این سایز یعنی سایز ۱/۲ اینچ دقیقا همان سایزی است که به سر شیرهای آب در منازل متصل می گردد، از این رو بدیهی است که برای خرید آن شاهد تقاضای بالایی از سوی مردم ایران و حتی جهان باشیم.

عزیزانی که قصد ورود به بازار خرید و فروش شیلنگ آب را دارند: تجارت شیلنگ های آب ۱/۲ اینچ در سال گردش مالی بسیاری در ایران دارد و همواره می توان از آن به عنوان یک شغل خوب و پرسود یاد کرد.

اگر برنامه ورود به تجارت و عرضه شیلنگ آب ۱/۲ اینچ را داشتید و به دنیال تامین کننده این محصول می گردید که شما را درک کند و برای موفقیت شما در بازار به خوبی راهنمایتان نماید و شیلنگ ۱/۲ اینچ را منصفانه و مناسب به شما اعلام نماید، می توانید از محصولات و خدمات شرکت شیلنگ صبرا استفاده نمایید.

 

قیمت شیلنگ 1/2

آمار صادرات شیلنگ ۱/۲ اینچ سال ۹۸

عراق، بازار بزرگی است برای ایران که بیشتر کالاهای خود را امروز به این کشور صادر میکند و شیلنگ آب ۱/۲ اینچ نیز از جمله همین شیلنگ ها می باشد.

علاوه بر کشور عراق، کشورهای دیگری نیز خواهان خرید و استفاده از این نوع شیلنگ هستند اما هنوز تاجران ما به آن به توجه هستند و از بازار پر سود و منفعت کشورهای درحال توسعه قاره آفریقا و برخی از کشورهای آسیایی و کشورهای آمریکای جنوبی غافل هستند.

به صورت ریز و دقیق نمی توان گفت که شیلنگ ۱/۲ اینچ تا به الان جه مقدار در سال ۹۸ صادر شده است چرا که این آمار به صورت دقیق و ریز در جایی به ثبت نرسیده است. اما آمار صادرات شیلنگ آب به صورت کلی در سایت اتاق بازرگانی تهران به ثبت رسید که توجه شما را به رقم کلی حجم مبادلات تجاری ایران در زمینه صادرات انواع شیلنگ را در سال ۹۸ جلب می نماییم:

 

بازارهای بزرگی هنوز در جهان می باشند که خواهان خرید شیلنگ آب می باشند و اگر توان صادرات شیلنگ آب را به هر جای این دنیا دارید و نیازمند تامین کننده هستید، شیلنگ صبرا با رویی خوش و خدماتی مناسب آماده خدمت رسانی و تامین شیلنگ شما می باشد.

 

قیمت شیلنگ 1/2

امروز شیلنگ ۱/۲ اینچ

دوستانی که می خواهند صادرات کنند و  یا اینکه شیلنگ را در بازار داخلی پخش نمایند و از این طریق کسب و کاری پرسود را برای خود رقم بزنند، همیشه به دنبال شیلنگ ۱/۲ اینچ هستند

 

شروع تجارت و خرید و فروش شیلنگ آب

ما مشتریان عزیز را دو دسته تقسیم بندی می کنیم:

  • مشتریان تازه وارد: افرادی که به تازگی قصد شروع و ورود به بازار پخش شیلنگ آب و گاز دارند.
  • مشتریان قدیمی: عزیزانی که به سالهاست در این حوزه فعالیت می کنند و امروز اسم و رسمی در بازار دارند.

جزو هر کدام از این دو هستید و قصد مطلع شدن از قیمت شیلنگ ۱/۲ اینچ را دارید و می خواهید در حجم انبوه خریداری و در بازار بین مشتریانتان پخش نمایید، مشاور مشتریان ما جناب خانم نیک پرور تمام وقت پاسخگوی سوالات و ابهامات و مسئول ثبت سفارشات شما تاجران و بازرگانان محترم میباشد.

صادرات و تجربه تجارتی موفق را با ما تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon مشاوره و فروش: 09120693644 (خانم نیک پرور)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شلنگ جمع کن باغبانی

فروش عمده شلنگ جمع کن باغبانی مدرن با جنس بدنه پی وی سی با قیمت تولیدی در این مرکز صورت می گیرد. در مورد انواع این محصولات و شلنگ های مورد استفاده برای آبیاری ب