صبرا
خانه / شیلنگ / مرکز خرید شیلنگ در تهران به صورت عمده

مرکز خرید شیلنگ در تهران به صورت عمده

مرکز خرید شیلنگ در تهران

 

یکی از مشهورترین مرکز خرید شیلنگ در تهران آن هم به صورت عمده و پخش به سراسر کشور شرکتی نیست جزو شرکت شیلنگ صبرا. اگر شما هم میخواهید خریدی آسان و راحت و مطمئن انواع شیلنگ را در کشور تجربه نمایید با مشاوران شرکت صبرا تماس بگیرید.

انواع شیلنگ موجود در شرکت صبرا

انواع شیلنگ های موجود در این مرکز خرید شیلنگ در تهران به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند

 • شیلنگ های کشاورزی
 • شیلنگ های صنعتی

که در ادامه برخی از انواع شیلنگ های کشاورزی و صنعتی را برای شما نام خواهیم برد.

 

مرکز خرید شیلنگ در تهران

شیلنگ های کشاورزی

یکی از دسته های مهم انواع شیلنگ در بازارهای داخل و خارج کشور شیلنگهایی است که در حوزه کشاورزی به کار می رود. تجارت این نوع شیلنگها در جهان همواره دارای سودهای فراوانی بوده است که در این شرکت انواع آن به صورت عمده به فروش می رسد که برخی از آنها عبارتند از:

 • شیلنگ های سمپاشی
 • شیلنگ های آبیاری
 • و …

در صورت نیاز به هر نوع شیلنگ کشاورزی می توانید بر روی این مرکز خرید شیلنگ در تهران حساب کنید.

 

مرکز خرید شیلنگ در تهران

شیلنگ های صنعتی

دسته دیگری از انواع شیلنگ که به صورت عمده توسط این شرکت در بازارهای داخل و خارج کشور پخش می گردد، شیلنگ های صنعتی می باشد. منظور از شیلنگ های صنعتی، شیلنگهایی است که در کارخانه ها، ماشین های صنعتی و … کاربرد دارد که اگر بخواهیم برخی از آن ها را نام ببریم خواهیم گفت:

 • شیلنگ های کاوراش صنعتی
 • شیلنگ های باد فنری
 • شیلنگ های هوا برش
 • شیلنگ های هیدرولیک
 • و …

این نوع شیلنگ ها هم به صورت عمده و با نازل ترین قیمت در این مرکز خرید شیلنگ در تهران موجود می باشد.

 

مرکز خرید شیلنگ در تهران

پخش شیلنگ در بازار داخلی

کشور ایران، از جمله کشورهایی است که زمین های کشاورزی فراوانی دارد و کشاورزان زیادی در این کشور مشغول به فعالت هستند از این رو نیاز به شیلنگ های کشاورزی بسیار احساس می شود.

از طرف دیگر شما شاهد وجود کارخانه ها و شرکت های تولیدی بسیاری در داخل کشور هستید و بدیهی است که محصولی مانند شیلنگ جزو جدا نشدی از تقریبا تمامی شرکت های و کارخانه جات صنعتی می باشد و لزوما در یک پخش، حتی در مقیاسی کوچک، یکی از انواع شیلنگ های صنعتی استفاده خواهد شد.

 • پس این موضوع نشان دهنده تقاضای بالای بازارهای صنعتی و کشاورزی در داخل کشور می باشد که تاجران و بازرگانان عزیز می توانند توجه ویژه ای به آن داشته باشید و در این حوزه سرمایه گذاری های وسیعی انجام دهند.

این شرکت نیاز شما به انواع شیلنگ های صنعتی و کشاورزی را به صورت عمده تامین می نماید.

 

مرکز خرید شیلنگ در تهران

فرصت صادراتی انواع شیلنگ

همانطور که در بالا به پتانسیل فروش عالی انواع شیلنگ های کشاورزی و صنعتی در داخل کشور پرداختیم، حال اگر ما مقیاس بازارهای هدف خود را از یک کشور به یک جهان تبدیل کنیم مسلما فرصت بسیار بسیار بیشتری پشروی ما خواهد بود برای عرضه این کالا.

توجه داشته باشید که تولید شیلنگ در داخل ایران می تواند مزیت های رقابتی بسیاری برای تاجران ما باشد چرا که به خاطر عوامل و دلایل زیر در کشور با کیفیت ترین نوع شیلنگ ها با بهترین قیمت تولید و به بازار عرضه می گردد:

 • نیروی کار ارزان قیمت
 • وجود مواد اولیه ارزان قیمت

پس اگر شما هم در فکر سرمایه گذاری برروی فروش این محصول در بازار داخل و خارج کشور هستید، این مرکز خرید شیلنگ در تهران آماده همکاری با تمامی شما تاجران عزیز می باشد.

 

مرکز خرید شیلنگ در تهران

بهترین مرکز خرید شیلنگ در تهران

تهران کلان شهری است که تقریبا می توان گفت تمامی برند ها و شرکت های بزرگ در کشور نمایندگی و شعبه ای در تهران دارند، شرکت شیلنگ صبرا به عنوان یک برند معتبر در صنعت شیلنگ سازی کشور آماده خدمت رسانی و همکاری با تمامی تجار کشوری و بین المللی در این حوزه تجاری می باشد.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon مشاوره و فروش: 09120693644 (خانم نیک پرور)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شلنگ جمع کن باغبانی

فروش عمده شلنگ جمع کن باغبانی مدرن با جنس بدنه پی وی سی با قیمت تولیدی در این مرکز صورت می گیرد. در مورد انواع این محصولات و شلنگ های مورد استفاده برای آبیاری ب