صبرا
خانه / شیلنگ / فروشگاه خرید شیلنگ در ایران + ارسال به سراسر ایران

فروشگاه خرید شیلنگ در ایران + ارسال به سراسر ایران

یکی از بزرگترین فروشگاه خرید شیلنگ در ایران عزیزمان، که انجام خدمات ارسال سریع و بدون دغدغه را برای مشتریان خود انجام می دهد و علاوه برای این قیمت و کیفیت شیلنگ های عرضه شده را نیز تضمین می نماید، شرکت شیلنگی است با سابقه ای زیاد و با داشتن کوله باری از تجربه به نام شرکت صبرا.

 

فروشگاه خرید شیلنگ

شیلنگ کالایی استراتژیک

شیلنگ ها امروز به قدری با جوامع صنعتی و کشاورزی در تقریبا تمام کشورهای دنیا ادغام شده اند، به گونه ای که تقریبا می توان گفت در صورت نبود شیلنگ در یک کشور این صنعت و کشاورزی آن دچار مشکلات و معضلات بزرگی می شود، از این رو ما امروز این کالا را جزو کالاهای استراتژیک برای هر کشور می دانیم که در این فروشگاه خرید شیلنگ به صورت ۲۴ ساعته به تمامی نقاط ایران و جهان ارسال می شود.

 

فروشگاه خرید شیلنگ

انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی در بازار

شیلنگ های صنعتی و کشاورزی که جزو مهمترین دسته های انواع شیلنگ در دنیا می باشند و همواره دارای بازاری پر رونق هستند دارای زیر شاخه های بسیار متنوعی است که به صورت مختصر برخی از آن ها را نام می بریم:

زیر شاخه های شیلنگ صنعتی

شیلنگ های صنعتی همان طور که از اسمش مشخص است بیشتر در بخش صنعت در هر کشور استفاده می شود برخی از آن ها که در بازار ایران و در این فروشگاه خرید شیلنگ موجود است عبارتند از:

 • کامپوزیتی
 • سیمدار
 • هیدرولیک
 • منجید دار
 • آب صنعتی
 • و …

 

فروشگاه خرید شیلنگ

زیر شاخه های شیلنگ کشاورزی

و اما شیلنگ های کشاورزی که باعث شده امروز راندمان و بهره وری از زمین های کشاورزی بیشتر شود و در مقال مقدار آب کمتری برای به ثمر رسیدن محصولات کشاورزی مصرف شود که این موضوع باعث شده انواع شیلنگهای کشاورزی در بین کشاورزان بسیار پر طرفدار و محبوب شود. در این فروشگاه خرید شیلنگ به صورت عمده شیلنگ های زیر موجود می باشد:

 • آبیاری
 • خرطومی
 • باغبانی
 • سمپاشی
 • و…

 

فروشگاه خرید شیلنگ

شیلنگ آب باغبانی

از جمله شیلنگ های بسیار پر مصرف و پرکاربرد که کشاورزان زیادی خواهان خریداری خریدن آن هستند و تاجران بسیاری هم در دنیا به صورت تخصصی بر روی تجارت این کالا کار می کنند، شیلنگ های آب باغبانی است.

انواع مختلف شیلنگ آب باغبانی در سایز ها و متراژ های مختلف به صورت عمده و جزیی از طریق این فروشگاه خرید شیلنگ آماده ارسال به سراسر ایران می باشد.

 

فروشگاه خرید شیلنگ

قیمت انواع شیلنگ آبیاری

شیلنگ های آبیاری به دو دسته مهم تقسیم می شوند:

شیلنگ های آبیاری معمولی

این شیلنگ ها به گونه است که بایستی خود کشاورز آن را در دست بگیرید و آب را به مناطقی که نیاز است هدایت نماید.

 

فروشگاه خرید شیلنگ

 

شیلنگ های آبیاری قطره ای

شیلنگ های آبیاری قطره به گونه است که به صورت شبکه ای در داخل زمین های کشاورزی و زراعی کار گذاشته می شود و بخش خروجی آب این شیلنگ ها در کنار درختان قرار می گیرد و به صورت قطره ای محصولات کشاورزی آبیاری می شوند.

قیمت این شیلنگ آبیاری بر اساس نوع مواد اولیه و جنس و داخلی و یا خارجی بودن شیلنگ  بسیار متنوع و متغییر است که پیشنهاد می کنیم:

اگر به دنبال قیمت انواع شیلنگ آبیاری به صورت دقیق و آنلاین هستید حتما با مشاوران مجموعه به صورت مستقیم و تلفنی ارتباط برقرار کنید.

 

فروشگاه خرید شیلنگ

مرکز فروش شیلنگ آب در تهران

شرکت شیلنگ صبرا، به عنوان شرکتی که تاجران بسیاری از این فروشگاه خرید شیلنگ های صنعتی و کشاورزی، شیلنگ مورد نیاز خود را تهیه می کنند آماده ارسال بار به تهران و سایر شهرستان های کشور را دارد.

 • ما افتخار می کنیم که یکی از بزرگترین مراکز فروش انواع شیلنگ در تهران و سایر شهرستان ها هستیم.
جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon مشاوره و فروش: 09120693644 (خانم نیک پرور)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شلنگ جمع کن باغبانی

فروش عمده شلنگ جمع کن باغبانی مدرن با جنس بدنه پی وی سی با قیمت تولیدی در این مرکز صورت می گیرد. در مورد انواع این محصولات و شلنگ های مورد استفاده برای آبیاری ب