صبرا
خانه / شیلنگ / فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه

فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه

از آن جهت که بسیاری از تاجران تمایل دارند که شیلنگ های مورد نیاز خود را با قمیت پایین خریداری نمایند تا بلکه بتوانند حاشیه سودهای خود را افزایش دهند، ما به آنها فروشگاه بزرگی را پیشنهاد می کنیم که با ارتباط گرفتن با این شرکت فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه می توانند از قیمتهای پایین در کنار کیفتیهای منحربه فرد، بهره مند شوند.

فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه

انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی

شیلنگ ها در بازار معمولا به چهار دسته بسیار مهم دسته بندی می شوند:

 • شیلنگ های خانگی
 • شیلنگ های صنعتی
 • شیلنگ های کشاورزی
 • شیلنگ های آتش نشانی

که در این شرکت ما به صورت تخصصی به فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه ی دو دسته ی مهم انواع شیلنگ یعنی نوع صنعتی و کشاورزی آن پرداخته ایم.

فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه

شیلنگ های صنعتی موجود

هیچ کارخانه دار و شرکتی بدون وجود شیلنگ های صنعتی نمی تواند به درستی کارخانه خود را راه اندازی کند چرا که برای درست کار کردن دستگاه های صنعتی در یک کارخانه حتما بایستی از انواع شیلنگ های صنعتی که برخی از آنها را درا دامه نام خواهیم برد، استفاده شود.

از جمله مهمترین شیلنگ های صنعتی به کار گرفته شده در تولید دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی عبارتند از:

 • شیلنگ های پنوماتیک که در رنگ های و سایزهای مختلف موجود می باشد
 • شیلنگ های هیدرولیک که در سایزها و مدل های مختلف موجود می باشد
 • شیلنگ های گاز، آب، هوا و … که این شیلنگ ها هم در هر متراژی که بخواهید موجود است
 • شیلنگ های خرطومی صنعتی
 • و …

فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه (تمامی شیلنگ های صنعتی که برخی از آنها در بالا نام برده شد) در این شرکت ویژه تاجران انجام میپذیرد.

فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه

شیلنگ های کشاورزی موجود

و اما یکی دیگر از مهمترین دسته های شیلنگ که امروزه وجود این نوع شیلنگ ها به صورت مستقیم با غذایی که می خوریم و آبی که می آشامیم رابطه مستقیم و تنگاتنگی دارد، شیلنگ های کشاورزی می باشد.

به جرعت می توان گفت که امروزه یکی از دلایلی که بشر توانسته از زمین های کشاورزی بیشترین استفاده را بکند و بیشترین بهره وری را برای تولید محصولات زراعی داشته باشد، وجود شیلنگ های کشاورزی که است که مهمترین این نوع شیلنگ ها که در این شرکت به صورت عمده موجود می باشد را برایتان نام خواهیم برد:

 • شیلنگ ابیاری (که به دو دسته آبیاری معمولی و قطره ای تقسیم بندی می گردند)
 • سمپاشی ( که در دو دسته ایرانی و خارجی در این شرکت موجود می باشد)
 • خرطومی
 • و …

تنوع شیلنگ های کشاورزی وقتی سایز، قطر و رنگ شیلنگ را در کنار انواع آن بررسی نماییم بسیار زیاد می باشد. هر نوع شیلنگ کشاورزی که بخواهید در این مرکز فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه آماده بارگیری می باشد.

فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه

شرکت فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه

شرکت صبرا به خاطر داشتن مشتریان زیاد و فروش بالای انواع شیلنگی که در داخل و خارج کشور دارد، کارخانه های بسیاری تمایل دارند با قیمت های بسیار پایین و منحصربه فرد با این شرکت همکاری کنند.

این موضوع فرصتی را برای تاجران فراهم آورده است که اگر نمی توانند شیلنگ مورد نیاز خود را به قیمت کارخانه پیدا نمایند می توانند از فرصت ویژه ای که شرکت شیلنگ صبرا در اختیار شما عزیزان قرار داده استفاده نمایند.

به جرعت می توان گفت این شرکت یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده انواع شیلنگ به قیمت کارخانه در کشور است که آماده همکاری با تمامی کارخانه ها و تاجران ایران زمین می باشد.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon مشاوره و فروش: 09120693644 (خانم نیک پرور)
fax icon شماره فکس شرکت: 02189788420
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@
instagram icon پیج اینستاگرام شرکت: Sabra.Hose
email icon پست الکترونیکی شرکت: Sabrahose@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شلنگ جمع کن باغبانی

فروش عمده شلنگ جمع کن باغبانی مدرن با جنس بدنه پی وی سی با قیمت تولیدی در این مرکز صورت می گیرد. در مورد انواع این محصولات و شلنگ های مورد استفاده برای آبیاری ب