صبرا
خانه / شلنگ هوا / فروش شلنگ هوا کمپرسور با قیمت ویژه

فروش شلنگ هوا کمپرسور با قیمت ویژه

اگر شما به دنبال فروش شلنگ هوا کمپرسور در شهر خود هستید و نمی دانید این نوع شیلنگ را از کجا بایستی تهیه کرد حتما با این مجموعه تولید، تجاری که سالهاست در حوزه اقتصادی انواع شیلنگ فعالیت می کند تماس بگیرید. فروش شلنگ هوا کمپرسور با قیمت ویژه برای شما امکان پذیر می شود.

 

فروش شلنگ هوا کمپرسور

شلنگ کمپرسور هوا چیست؟

شلنگها برخلاف اسم و کاربرد ساده ای که دارند دارای انواع بسیار متنوعی هستند که در بازار به اسامی مختلف آن ها را می شناسند و بازار بسیار خوبی و پررونقی دارد.

در ادامه به یکی از انواع شلنگهای بسیار پر کاربرد در صنعت می پردازیم به نام شیلنگ کمپرسور:

  • به شلنگ هایی که وظیفه انتقال هوا از دستگاهی به نام دستگاه کمپرسور به سایر دستگاه هایی که با هوای فشرده کار می کنند را شلنگ هوای کمپرسور می نامند.
  • این شلنگ ها را شما بیشتر در بازار با ساختار نخدار یا در اصلاح بازاریان منجید دار می بینید چرا که شلنگها با این ساختار می توانند فشار بالایی را تحمل نمایند.

 

شلنگ کمپرسور هوا چه فشاری را تحمل می کند؟

هر شلنگی که شما در بازار می بینید می تواند مقداری فشار را تحمل نماید که اگر بیشتر آن مقدار فشار تعیین شده بر آن فشار وارد شود، شلنگ دچار آسیب دیدگی و پارگی می شود و دیگر نمی توان از آن استفاده نمود.

برای شلنگ های کمپرسور هم فشاری تعیین کرده اند که عبارتند از:

  • شلنگ های کمپرسوری که توسط تولید کنندگان تولید و روانه بازار می شود بنا به قدرت دستگاه های کمپرسور موجود در بازار غالبا فشاری بین ۲۰ تا ۶۰ بار را قادر است تحمل نماید.

 

فروش شلنگ هوا کمپرسور

سایزهای پرمصرف شلنگ کمپرسور هوا

بنا به نوع و دستگاهی که باید شلنگ جهت انتقال هوا، مایعات و … به آن متصل شود، سایز شلنگ ها متفاوت می باشد.

شلنگ ها در بازار دارای سایزهای مختلفی هستند که از ۱ اینچ شروع می شود به بالا و گاها به ۶-۷ اینچ نیز می رسد.

شیلنگ های کمپرسوری که در بازار تولید می شوند دارای سایزهای مختلفی هستند که پر کاربرد ترین آنها عبارتند از:

  • سایز ۱/۲ اینج
  • سایز ۳/۴ اینچ
  • سایز ۱ اینچ

 

خرید شلنگ هوا کمپرسور

قیمت شلنگ کمپرسور در بازار

ما قصد داشتیم قیمت شلنگ های کمپرسور موجود در شرکت شیلنگ صبرا برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم اما متاسفانه به علت تغییر قیمت لحظه ای تمامی اجناس و مواد اولیه در بازار قادر به این کار نشدیم و از شما مشتریان عزیز خواهشمندیم که برای در جریان قیمت ها قرار گرفتن ارتباط خود را با کارشناسان این مجموعه حفظ نمایند.

در مطالب قبلی هم به دلایل نوسانات قیمت در هنگام خرید و فروش شلنگ هوا کمپرسور که مهمترین آنها قیمت دلار می باشد که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت انواع کالاها از جمله انواع شلنگ های موجود در بازار تاثیر گذار می باشد.

ما با قیمت ویژه ای این محصول را به شما ارائه می کنیم…

 

فروش شلنگ هوا کمپرسور

فروش شلنگ هوا کمپرسور

همانطور که در ابتدای این متن اشاره کردیم حرید و فروش انواع شیلنگ در بازارهای خارجی و داخلی می تواند دارای حاشیه سودهای خوبی باشد که شما را از لحاظ مالی تامین نماید.

شلنگها جزو کالاهایی هستند که قیمت های بسیار متفاوتی دارد و این تفاوت قیمت ها می تواند باعث شود که شما این کالا را با حاشیه سودهای بسیار خوبی در بازار عرضه نمایید که یکی از شغل های پر سود همین فروش شلنگ هوا کمپرسور می باشد.

اگر شما از یک تامین کننده دسته اول و بدون واسطه شلنگ مورد نیاز خود را تهیه نمایید مسلما سود های خود را می توانید افزایش دهید و با قیمت مناسب تری خرید خود را انجام دهید که ما برای این امر یعنی معرفی یک تامین کننده دسته اول به شما شرکت شلنگ صبرا را معرفی می نماییم.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon مشاوره و فروش: 09120693644 (خانم نیک پرور)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@