صبرا
خانه / شیلنگ پنوماتیک / فروشگاه شیلنگ پنوماتیک قطر PUN 16 فستو

فروشگاه شیلنگ پنوماتیک قطر PUN 16 فستو

فروشگاه شیلنگ پنوماتیک قطر ۱۶ با برندها و کیفیت های مختلف در کلاف های ۵۰ متری تا ۲۰۰ متری آماده فروش است. اگر شما نیازمند تولید کننده و یا تامین کننده شیلنگ پنوماتیک قطر ۱۶ هستید که در هر زمان که شما به این شیلنگ مهم و متنوع نیاز داشتید، قادر باشد شما را تامین کند ما به شما در این سایت معرفی خواهیم نمود.

انواع شیلنگ پنوماتیک در قطرهای مختلف

شیلنگ های پنوماتیکی که وظیفه انتقال هوا را در خط تولید یک کارخانه، در درون دستگاه های صنعتی بر دوش دارند، دارای انواع بسیار متفاوتی می باشند ما در این قیمت می خواهیم شیلنگ های پنوماتیک را با پارامترهای زیر طبقه بندی نماییم:

  • طول و قطر شیلنگ
  • رنگ شیلنگ
  • کاربرد شیلنگ
  • شکل ظاهری
  • و …

حال به صورت اجمالی و خلاصه انواع آن را برای شما باز می کنیم:

طول و قطر شیلنگ:

قطر شیلنگ ها را معمولا بر ساس میلیمتر دسته بندی می کنند. که مهمترین آنها شیلنگ پنوماتیک قطر ۱۶ – ۱۲ – ۸ – ۴ و … می باشد.

رنگ شیلنگ:

تمامی شیلنگ های پنوماتیک تولید داخل و وارداتی دارای تنوع رنگی گسترده ای است که مهمترین آنها: آبی – سیاه – نارنجی – قرمز – سفید و … می باشد.

کاربرد شیلنگ:

کلا وظیفه انتقال هوا را بر دوش دارند اما این انتقال هوا ممکن در مدارهای حساس در یک دستگاه پیشرفته صنعتی باشد و یا ممکن است به یک کمپرسور متصل باشد برای هدایت هوا به سایر دستگاه ها مانند پیچگوشتی بادی و … .

شکل ظاهری شیلنگ:

این شیلنگ ها را در دو شکل ساده و فنری در بازار مشاهده می کنید که معمولا از شکل فنری آن در کمپرسورهای باد استفاده می شود و از نوع ساده آن در مدارهای پنوماتیکی در دستگاه های صنعتی.

قیمت شیلنگ پنوماتیک در بازار تهران

اگر شما می خواهید از قیمت شیلنگ پنوماتیک قطر ۱۶ و یا سایر انواع این شیلنگ در بازار تهران مطلع شوید و معتقدید که در بازار تهران قیمت شیلنگ ها پایین تر و مناسب تر از سایر بخش ها در کشور می باشد کافی است با قلب بازار شیلنگ ایران یعنی شیلنگ صبرا ارتباط بگیرید.

شیلنگ های پنوماتیک قیمتشان بر اساس برند و کیفیتی که دارند متفاوت است و بر اساس تجربه مشتریان به خصوص در طی ماه های اخیر می توان فهمید که لیست قیمت شیلنگ پنوماتیک در این شرکت بسیار مقرون به صرفه تر از سایر شرکت های فروش شیلنگ صنعتی در ایران می باشد.

فروش شیلنگ صنعتی در ایران

شیلنگ های صنعتی در ایران بر دو گروه عمده تقسیم بندی می گردند:

  • شیلنگ های صنعتی تولید داخل
  • شلنگ های صنعتی وارداتی

این شرکت سعی نموده برای کسب رضایت تمامی مشتریانش، هر نوع شیلنگی که ممکن است کوچکترین بازاری در ایران داشته باشد در انبارهای بزرگ خود در سراسر ایران موجود داشته باشد تا اگر مشتری امروز به نوع خاصی از شیلنگ های صنعتی نیاز داشت بتواند به راحتی هر چه تمام تر آن را خریداری نماید.

یکی از شیلنگ هایی که به صورت عمده قابل عرضه در شرکت می باشد: شیلنگ پنوماتیک قطر ۱۶ است که در کلاف ها و مدلهای مختلف آماده بارگیری و ارسال به سراسر شهرهای ایران و کشورهای مختلف دنیا می باشد.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon مشاوره و فروش: 09120693644 (خانم نیک پرور)
fax icon شماره فکس شرکت: 02189788420
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@
instagram icon پیج اینستاگرام شرکت: Sabra.Hose
email icon پست الکترونیکی شرکت: Sabrahose@gmail.com