صبرا
خانه / شیلنگ فشار قوی / شیلنگ فشار قوی | فروش شیلنگ صنعتی با سال ها تجربه و سابقه کاری

شیلنگ فشار قوی | فروش شیلنگ صنعتی با سال ها تجربه و سابقه کاری

شیلنگ های فشار قوی به منظور جابجایی سیالات یا هوا مورد استفاده قرار می گیرند و ساخت آنها از اهمیت زیادی برخوردار است، قرار داشتن در معرض فشار بالا نیازمند ساخت با کیفیت و استاندارد آن است. یکی از شهرهای تولید کننده این شیلنگ ها صنعنی اصفهان می باشد که توانسته با سال ها تجربه و سابقه کاری در زمینه تولید این محصول، قدم های بزرگی در زمینه فروش و صادرات آن بردارد. شیلنگ فشار قوی اصفهان تنها شیلنگ تولید ایران محسوب نمی شود بلکه نمونه های دیگر این کالا در این شهرهای دیگر تولید می شوند.

 

شیلنگ فشار قوی اصفهان | فروش شیلنگ صنعتی با سال ها تجربه و سابقه کاری

فروش شیلنگ فشار قوی

 

فروش شیلنگ فشار قوی در اصفهان

اصفهان شهری صنعتی است که کارخانه‌ های زیادی را شامل می شود و از یک طرف شهری صادر کننده و از طرف دیگر نیازمند واردات برخی مواد اولیه جهت تامین کارخانه ها و تولیدی ها، است. فروش شیلنگ فشار قوی و شیلنگ هیدرولیک در اصفهان توسط نمایندگی ها، تولیدی و کارخانه های زیادی انجام می شود. شهر اصفهان با تولید نوع با کیفیت این محصول، به نوعی مرکز فروش عمده این کالا محسوب می شود.

فروش جزئی این شیلنگ های فشار قوی هم توسط فروشندگان بزرگی در اصفهان انجام می‌شود که گاهی از شهرهای کوچک و بزرگ اطراف برای خرید شیلنگ به این فروشندگان مراجعه می‌شود و به عبارتی برخی از این افراد هم فروش عمده و هم فروش جزئی شیلنگ های فشار قوی را به عهده دارند.

 

واردات شیلنگ های هیدرولیکی فشارقوی

 

واردات شیلنگ های هیدرولیکی فشارقوی

 

نیاز کشوری مانند ایران به لوله هیدرولیک و سایز اتصالات هیدرولیک امری منطقی تلقی می شود، ایران در خاورمیانه یکی از کشورهای مهم تولیدی در زمینه های مختلف محسوب می شود و نیاز به واردات این شیلنگ ها بیش از پیش احساس می‌شود، مقداری از این شیلنگ ها در خود ایران ساخته می‌شود ولی در بعضی موارد که نیاز به تهیه شیلنگ های با کیفیت می باشد ناچارا باید از انواع وارداتی آن استفاده کرد. به همین منظور شرکت‌های زیادی که گه گاه دولتی و گاهی خصوصی هستند در این زمینه فعالیت می‌کنند، شیلنگ های فشار قوی، بست و اتصالات فشار قوی، دستگاهای هیدرولیک و.. برخی دیگر از محصولاتی است که توسط این شرکت ها به ایران وارد می شود.

قیمت شیلنگ فشار قوی خارجی نسبت به شیلنگ های ساخت داخل از قیمت بسبار بالاتری برخوردار است و سالانه مقادیر زیادی ارز از این طریق از کشور خارج می‌شود پس می‌طلبد که توجه بیشتر به این بخش، و بالا بردن کیفیت محصولات ایرانی نه تنها جلوی واردات را گرفته بلکه با صادرات محصول ایرانی به دیگر کشورها، زمینه ایجاد اشتغال را فراهم سازیم.

خرید شیلنگ فشار قوی و اتصالات شیلنگ فشار قوی دست دوم

 

خرید شیلنگ فشار قوی و اتصالات شیلنگ فشار قوی دست دوم

 

خرید شیلنگ فشار قوی دست دوم هم توسط برخی افراد برای کاهش هزینه ها انجام می شود، قیمت شیلنگ هیدرولیک یا شیلنگهای فشارقوی در این مورد بسبار ارزان تر تمام می شود ولی از کیفیت مناسبی برخوردار نیست و توان مقاومت در فشار های بالا را ندارد. معمولا اتصالات شیلنگ های فشار قوی به صورت دست دوم یافت نمی شود زیرا این اتصالات در زمان باز کردن به طوز کامل از بین می‌روند.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon مشاوره و فروش: 09120693644 (خانم نیک پرور)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

شیلنگ های منجید دار فشارقوی| تهیه بهترین انواع شیلنگ با بالاترین کارایی در صنعت

برای تهیه بهترین انواع شیلنگ با بالاترین کارایی در صنعت، شیلنگ های منجید دار فشارقوی گزینه بسیار مناسبی می باشد. این شیلنگ های دولایه، از دوام بالایی برخوردارند

دیدگاهتان را بنویسید