صبرا
خانه / شیلنگ آب / خرید شیلنگ آب | تهیه شیلنگ های آب با کیفیت در برند های مختلف

خرید شیلنگ آب | تهیه شیلنگ های آب با کیفیت در برند های مختلف

یکی از وسایل کاربردی برای استفاده در منازل و آبیاری در بوستان ها و باغات شیلنگ آب می باشد.  با توجه به کارایی این ابزار مهم باید موارد خاصی را در مورد خرید شیلنگ آب در نظر گرفت. بیشتر شیلنگ هایی که برای آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد، از جنس پی وی سی است.

شیلنگ ها انواع مختلف دارند؛ یکی از معروف ترین شیلنگ ها که در آبیاری مورد استفاده قرار می گیرد شیلنگ آب جمع شو است.  در شرایط کنونی و با توجه به محدودیت فضا ها در منازل استفاده از شیلنگ آب جمع شو مورد استقبال قرار می گیرد.

 

 

خرید شیلنگ آب | تهیه شیلنگ های آب با کیفیت در برند های مختلف

قیمت انواع شلنگ در بازار

 

لیست قیمت انواع شلنگ در بازار

 

یکی از نکات مهمی که همواره باید در هنگام خرید شیلنگ آب مد نظر داشت توجه به قیمت انواع شیلنگ است. از این رو بسیاری از تولید کنندگان و فروشگاهابه جهت جلب رضایت مشتریان لیست قیمت انواع  شیلنگ در بازار  را به راحتی در اختیار آنان قرار می دهند.

امروزه بیشتر خریداران با داشتن لیست قیمت  انواع شلنگ در بازار بهتر می توانند با توجه و نوع مصرفی که از یک شیلنگ مرغوب انتظار دارند تصمیم بگیرند. مثلا ممکن است قیمت شیلنگ فشار قوی آب با شیلنگ های دیگر تفاوت داشته باشد.

اما اگر تولید کنندگان و فروشندگان به راحتی قیمت ها را در اختیار خریداران بگذارند و خریداران هم به جز توجه به مورد کیفیت و جنس قیمت را هم در نظر بگیرند، بهتر می توانند در رابطه با خرید شیلنگ مورد نظر خود اقدام کنند.

در واقع لیست قیمت شیلنگ یکی از مواردی است که برای خریداران و کسانی که به دنبال شیلنگ با کیفیت و مناسب هستند حائز اهمیت است.

 

سفارش شیلنگ آب سه لایه ایران ممتاز سایز ۲

 

سفارش شیلنگ آب سه لایه ایران ممتاز سایز 2

 

یکی از انواع مختلف شیلنگ هایی که برای آبیاری باغ ها و شستشو مناسب است ، شیلنگ های سه لایه است.به دلیل اینکه این شیلنگ ها دارای سه لایه دارای جداره ای هستند که مانع از نفوذ نور آفتاب شده و دچار پوسیدگی و خوردگی نیز نخواهند شد.

از این رو تعدادی از کسانی که به دنبال شیلنگ آب سه لایه هستند ، باید بیشتر بر روی این نکات دقت کنند. یکی از بهترین انواع شیلنگ های آب شیلنگ آب یاسا است.

در حال حاضر یکی از موارد ی که خریدارن بیشتر بر روی ان تمرکز دارند سفارش آب سفارش شیلنگ آب سه لایه ایران ممتاز سایز ۲ است. امروزه تعدادی از تولید کننده ها و نمایندگی ها در مورد تولید این نوع شیلنگ کار می کنند، یکی از فعالان در زمینه تولید انواع شلنگ نمایندگی شیلنگ داراکار است.

 

مرکز خرید شیلنگ آب در تهران

 

مرکز خرید شیلنگ آب در تهراندر شهر تهران نیز فروشگاهها و مراکز مختلفی برای تولید شیلنگ وجود دارد. یک مرکز خرید شیلنگ آب در تهران برای اینکه بتواند دربین تولید کننده ها و فروشگاههای دیگر خود را به خوبی مطرح کند، باید حتما مواردی مانند مرغوب بودن ، عمر مفید شیلنگ و کیفیت و قیمت را جزء برنامه های مهم در کار خود قرار بدهد.

تعدادی از مراکز فروش و فروشگاهها هم برای جلب رضایت مشتری و ارائه محصول بهتر و خدمت رسانی بهتر اقدام به فروش آنلاین و اینترنی شیلنگ کرده اند. برای مثال یکی از مجموعه هایی که در تولید و ارائه شیلنگ آب در اندازه ها و جنس های مرغوب ارائه می کند، شیلنگ ارس است.   از این رو خریداران به شکل آنلاین هم می توانند اقدام به خرید شیلنگ آب کنند.

 

فروش و قیمت انواع شیلنگ

 

فروش و قیمت انواع شیلنگ در تبریز

 

یکی دیگر از شهر های فعال در زمینه تولید شیلنگ آب فعال است ، شهر تبریز است. در واقع فروش و قیمت انواع شیلنگ در تبریز نیز یکی دیگر از مواردی است که تولید کنندگان آن را مد نظر دارند.به علاوه خریداران هم برای خرید شلنگ آب در شهر تبریز به راحتی می توانند به مراکز تولید و فروش انواع شیلنگ آب مراجعه کنند و با توجه به قیمت وکیفیت و مرغوبیت شیلنگ  اقدام به خرید شیلنگ آب کنند.

جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی می توانید با ما ارتباط بگیرید:
شرکت شیلنگ صبرا
راه های ارتباط با ما:
mobile icon مشاوره و فروش: 09120693644 (خانم نیک پرور)
eitaa icon کانال ایتا شرکت: SabraHose@
telegram icon کانال تلگرام شرکت: SabraHose@

مطلب پیشنهادی

قیمت شیلنگ 1/2

شیلنگ ۱/۲ اینچ (نمره ۲ – ۵۰ متری)

آیا امروز قصد خرید شیلنگ آب نمره ۲ (۱/۲ اینچ – ۵۰ متری) را دارید …

دیدگاهتان را بنویسید